Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 31.12.2019 15:40
jaskier wiedźmin od netflix
5269V

Modyfikacja dodaje piosenkę Grosza daj Wiedźminowi do gry Wiedźmin

Modder wprowadził scenkę przerywnikową do Wiedźmina, podczas której możemy odsłuchać piosenki Jaskra "Grosza daj Wiedźminowi".

Piosenka "Grosza daj Wiedźminowi" została pokochana przez widzów na całym świecie - dla przypomnienia - pojawiła się ona w serialu Wiedźmin od platformy Netflix, a jej wykonawcą jest "najlepszy" przyjaciel Geralta, bard Jaskier.

Modder o pseudonimie "hubb997" wydał ciekawą modyfikację, która wprowadza piosenkę "Toss a Coin" do pierwszej części serii gier o Wiedźminie od rodzimego studia CD Projekt Red. Mod dodaje scenkę przerywnikową, podczas której widzimy publiczność słuchającej piosenki śpiewanej przez Jaskra.

Jak pamiętamy, w Wiedźmin postacie były sztywne (nie ma co się dziwić, ponieważ gra wyszła ponad 12 lat temu), więc twórca dodał trochę życia NPC-om. Dodatkowo, hub997 zsynchronizował ruchy palców barda na lutni, aby z jak największą dokładnością odwzorować piosenkę.

Modyfikacja dotyczy tylko pierwszego Wiedźmina od CDPR, ale niewykluczone, że w przyszłości pojawią się kolejne modyfikacje nawiązujące do utworu "Toss a Coin" do nowszych gier polskiego studia. Modder zapowiedział, że ma zamiar wprowadzić do Wiedźmina kolejną piosenkę z serialowego Wiedźmina od Netfliksa.

Moda pobierzecie po kliknięciu tutaj.

Warto zajrzeć na:

Źródło: dsogaming.com

Tagi: Atari CD Projekt RED grosza daj wiedźminowi Toss a Coin wiedźmin