Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 27.10.2019 18:15
Sniper: Ghost Warrior Contracts
961V

Sniper: Ghost Warrior Contracts pozwoli graczom rozerwać kończyny przeciwników

Jeszcze w tym roku na rynek gier trafi kolejna odsłona serii Sniper: Ghost Warrior od rodzimego studia. Jak się dowiadujemy, gra będzie posiadała tzw. "killcam".

Do premiery Sniper: Ghost Warrior Contracts nie pozostało zbyt dużo czasu. Rodzime studio CI Games, w przeciągu najbliższych dni, powinno rozpocząć kampanie reklamową swojej najnowszej produkcji - najbliższe 4 tygodnie powinny być obfite w różne materiały, które mają zachęcić potencjalnego kupca do zakupienia gry.

Jak się dowiadujemy z najnowszego wpisu studia na Twitterze, w najnowszej odsłonie serii Sniper: Ghost Warrior nie zabraknie solidnego systemu rozrywania kończyn przeciwników. Owy system przypomina strasznie to, z czego słynna jest seria Sniper Elite - podczas strzelania do przeciwników, gra łapie najlepsze strzały i uwiecznia to na zwolnionej rozgrywce.

Deweloper CI Games, w swoim poście, dodał, że ta funkcja została dodana ze względu na prośby fanów:

Wiele realistycznych strzelanek nie ma obecnie rozczłonkowania. Nie rozumiemy dlaczego. […] Nasi fani o to prosili. Technologia na to pozwala. Posłuchaliśmy ich i to dodaliśmy.

Premiera Sniper: Ghost Warrior Contracts odbędzie się 22 listopada bieżącego roku - gra zmierza jednocześnie na PC, PS4 oraz Xboksa One. Poniżej możecie obejrzeć gifa prezentującego rozerwanie kończyny.

Warto przeczytać:

Źródło: Twitter

Tagi: CI Games Sniper: Ghost Warrior Contracts