Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.12.2019 07:58
Holland Uncharted Film
1218V

Film Uncharted stracił podobno 6. reżysera. Sony poszukuje nowego twórcy do produkcji

Klątwa nadal nie pozwala zrealizować filmu „Uncharted”. Najnowsze informacje redakcji Deadline nie zwiastują szybkiej pracy na planie. Travis Knight miał zrezygnować z przygotowania produkcji z powodu problemów z harmonogramem.

David O. Russell, Neil Berger, Seth Gordon, Shawn Levy, Dan Tractenberg oraz Travis Knight – to lista reżyserów, którzy pracowali już nad zrealizowaniem marzenia szefów PlayStation i Sony. Zdaniem włodarzy seria Uncharted idealnie nadaje się na duży ekran, więc kolejni twórcy starają się zrealizować pomysły, ale najwidoczniej prace na planie kolejny raz zostaną przełożone.

Według ostatnich informacji, pierwsze sceny filmu „Uncharted” powinny zostać nakręcone na początku 2020 roku, ale Travis Knight miał zrezygnować z pracy nad ekranizacją. Twórca „Bumblebee” nie ma problemów ze skryptem, jednak napięty harmonogram Toma Hollanda ma sprawić, że prace zostaną przełożone i na taką sytuację nie może pozwolić sobie Knight, który zdaniem informatorów odpuścił projekt.

Tom Holland (Nathan Drake) i Mark Wahlberg (Sully) nadal są zaangażowani w produkcję, jednak ten pierwszy latem ma kręcić nowego „Spider-Mana”, który jest priorytetem dla Sony, więc korporacja postanowiła kolejny raz przełożyć rozpoczęcie produkcji „Uncharted”.

Teraz zadaniem Sony oraz PlayStation Productions jest znalezienie nowego reżysera, który będzie gotowy do pracy w odpowiednim terminie. Aktualnie jednak nie potwierdzono szczegółów – korporacja raczej nie skomentuje doniesień, a po prostu kolejny raz powita nowego reżysera.

Przeczytajcie nasze recenzje: 

Źródło: https://deadline.com/2019/12/uncharted-travis-knight-exits-movie-tom-holland-mark-wahlberg-1202818615/

Tagi: film film Uncharted Naughty Dog Sony Uncharted