Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 30.11.2019 08:15
Microsoft Flight Simulator nowe wideo
1263V

Microsoft Flight Simulator. Nowy materiał pokazuje siłę detali w grze

Microsoft bardzo chętnie dzieli się z fanami krótkimi filmikami, które mają dawać wgląd w ich dużą, nadchodzącą produkcję. Nie ma co się dziwić, albowiem każdy z nich tylko podsyca oczekiwania!

Microsoft Flight Simulator to gra, na którą zdecydowanie warto czekać. Tytuł zdaje się idealnym projektem dla wszystkich fanów lotnictwa. Największe wrażenie, już od pierwszych pokazanych materiałów, robi jednak wizualna strona. Dopieszczenie widać gołym okiem!

Potwierdza to najnowszy, czwarty odcinek serii wideo-pamiętników, na których autorzy gry opowiadają o samym procesie jej tworzenia, a także wielu aspektach i innowacjach, które zostały wprowadzone. Epizod daje nam wgląd w kokpity. Te są, co oczywiste, bardzo ważnym elementem całej rozgrywki, albowiem to tam właśnie będziemy często przesiadywać. 

Niesamowite wrażenie robi to, jak wiele detali zostało uwzględnionych w ich wyglądzie oraz funkcjonowaniu. Wydawać się może, że za każde działanie odpowiada inny przełącznik, albo guzik. Microsoft bez dwóch zdań podchodzi do sprawy wyjątkowo poważnie, a słowo "symulator" w tytule może nie być pustą mrzonką. 

Premiera gry będzie miała miejsce najpewniej już w przyszłym roku i początkowo wyłącznie na Xbox One oraz PC.

Więcej o tym tytule przeczytasz na naszym portalu:

Źródło: YouTube

Tagi: Microsoft Microsoft Flight Simulator Xbox Game Studios