Iza Łęcka Iza Łęcka 31.12.2019 13:50
PS5
8014V

PS5 faktycznie zostanie zaprezentowany na CES 2020? Sony opublikowało nową grafikę

Sony w przyszłym tygodniu ukaże światu „przyszłość” - korporacja może szykować się do pokazania PS5. Na witrynie firmy pojawiła się grafika, która sugeruje prezentację PlayStation 5 podczas konferencji na CES 2020.

Sony w przeciągu ostatnich miesięcy kilkukrotnie wspominało o PS5, jednak za każdym razem wszelkie informacje zdradzane były poprzez artykuły w dużych portalach. Przedstawiciele korporacji spotykali się z dziennikarzami, którzy otrzymywali ekskluzywny wgląd w urządzenie oraz szczegóły.

Chociaż nie była to standardowa zapowiedź na dużej konferencji, jednak ta może nadejść już w przyszłym tygodniu. W piątek wspominaliśmy o zapowiedzi Sony dotyczącej konferencji na CES 2020, a teraz na witrynie Sony.com pojawiła się interesująca grafika.

Na jednym z kafli zapowiadających wydarzenie umieszczone jest zdjęcie mężczyzny z kontrolerem do PlayStation 4. Nadal nie mamy pewności, czy na wydarzeniu usłyszymy o PS5. Sony najwidoczniej jednak chce, by gracze pamiętali o zbliżającej się konferencji. Na pewno nie może zabraknąć istotnych informacji dla użytkowników konsol.

Wydarzenie Sony na CES 2020 odbędzie się 6 stycznia. 

PS5 CES 2020

Na naszym serwisie możecie również sprawdzić informacje o PlayStation 5:

Źródło: Sony.com

Tagi: ces ces 2020 playstation 5 ps5 Sony