Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.12.2019 20:28
PS5
13365V

PS5 zostanie zaprezentowane za kilka dni? Sony szykuje pokaz „unikalnej wizji przyszłości”

PS5 wciąż nie zostało oficjalnie pokazane, ale wielkie wydarzenie Japończyków może odbyć się za kilka dni. Sony rozsyła zaproszenia na prezentację „wizji przyszłości”. Firma może reagować na ostatnie ruchy Microsoftu.

Sony już kilkukrotnie komentowało nowości i funkcje przygotowane dla PS5, ale wciąż nie zobaczyliśmy konsoli. Microsoft zaskoczył świat pokazując Xbox Series X na The Game Awards, więc japońska korporacja mogła zmienić plany i ujawni PlayStation 5 już za kilka dni.

Pokaz PS5 w styczniu?

Sony wciąż nie potwierdziło, kiedy chce pokazać PS5. Plotki zapowiadały prezentację na PlayStation Experience, ale jak wiadomo wydarzenie się nie odbyło. Część informatorów jest pewna, że firma szykuje się na PlayStation Meeting, jednak Sony nadal nie wspomina o imprezie.

Zamiast tego Sony rozsyła zaproszenia na CES 2020, na którym zobaczymy:

„Przyszłość nadchodzi

Na CES 2020 Sony zaprezentuje unikalną wizję przyszłości łącząc kreatywność i technologię jak nigdy dotąd, aby wyzwolić nowe doznania i emocje.”

Trzeba na pewno podkreślić, że Sony pojawia się na CES systematycznie, jednak firma pokazuje na imprezie smartfony, telewizory i inne urządzenia. Od czasu do czasu na Consumer Electronics Show otrzymujemy szczegóły dotyczące marki PlayStation, ale wciąż nie możemy potwierdzić, że to właśnie na CES 2020 zobaczymy PS5.

PS5 na CES 2020?

Consumer Electronics Show odbędzie się w dniach 7-10 stycznia. To „największe na świecie targi elektroniki oraz nowych technologii”, które odbywają się w Las Vegas. W Sieci nie brakuje głosów, według których Sony chce przyspieszyć pokaz PS5 z powodu ostatnich ruchów Microsoftu.

Konferencja Sony na CES 2020 została zaplanowana na 6 stycznia. Jesteście zainteresowani tematem PlayStation 5? Zapraszamy na podsumowanie informacji, plotek i spekulacji.

Warto spojrzeć:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: ces 2020 playstation 5 ps5 Sony