Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 29.12.2019 11:15
Skyrim: Modyfikacja Middle Earth: Path of the Hobbit
2823V

Skyrim. Świetna modyfikacja, "Droga Hobbita", przenosi akcję do Śródziemia

"Path of the Hobbit" to genialna modyfikacja do Skyrima, która pozwoli Wam przeżyć przygody znane z największych dzieł od J.R.R. Tolkiena! 

The Elder Scrolls V: Skyrim to jeden z tych tytułów, które swoją długowieczność zawdzięczają ogromnemu potencjałowi do tworzenia wszelkiej maści modów, które poprawiają i urozmaicają rozgrywkę. Co ciekawsze sprawiały, że sam od 2011 roku wracałem kilkukrotnie do gry i jestem pewien, że część z Wam ma podobnie. 

Identyczne działanie może wywołać  modyfikacja, która pojawiła się jakiś czas temu w Internecie, "Middle Earth: Path of the Hobbit" dodaje do gry Śródziemię! Zawarta w nim jest cała podróż od Shire, aż do Samotnych Gór Smauga. Modyfikacja tworzy aż 500 nowych postaci NPC, sporo misji, pierścienie mocy, bronie, zbroje, sporo zaklęć i wiele więcej!

Jak głosi opis modyfikacji, gracz będzie mógł wcielić się w krasnoluda, albo hobbita. Potem, zależnie od decyzji, dostanie przypisane ubrania oraz zbroję. W grze pojawią się znane miejsca z prozy znakomitego pisarza, a także zadania, które będą inspirowane tymi znanymi z cyklu fantasy. 

Jest to zdecydowanie jedna z największych modyfikacji, jakie pojawiły się do Skyrima w ostatnich latach. Jestem pewien, że niektórzy z Was poczują ogromną chęć powrotu do tego pięknego świata. Co ważne, "Droga Hobbita" działa wyłącznie z podstawową wersją gry, a nie z The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition.

Pobrać ją możecie w tym miejscu.

Interesują Cię modyfikacje? O innych przeczytasz na naszym portalu:

Źródło: https://www.dsogaming.com/news/middle-earth-path-of-the-hobbit-mod-for-skyrim-released-has-over-500-npcs-quests-spells-more/

Tagi: Bethesda Softworks The Elder Scrolls V: Skyrim