Black Mesa - fanowski remake Half-Life grywalny w całości i z pierwszymi poziomami Xen

News
1266V
Black Mesa - fanowski remake Half-Life grywalny w całości i z pierwszymi poziomami Xen
Mateusz Wróbel | 25.12.2019, 14:15

Crowbar Collective wydało kolejną aktualizację do modyfikacji Black Mesa - tym razem dodano poziomy Xen.

Po 15 latach rozwoju fanowskiej ogromnej modyfikacji o tytule Black Mesa do Half-Life, twórcy w końcu dodali ważny element rozgrywki. Modyfikacja została zaktualizowana o ostatnie poprawki, a co najważniejsze o poziomy Xen, o które tak bardzo prosiła społeczność. Dla tych co nie wiedzą, Black Mesa to remake popularnej gry z 1998 roku, który aktualizuje produkcję o nowe wysokiej jakości tekstury i lekko modernizuje rozgrywkę, aby Half-Life był bardziej grywalny.

Twórcy ze studia Crowbar Collective początkowo omijali szerokim łukiem poziomy Xen, co było dosyć dziwnym krokiem. Pod naciskiem fanów, deweloperzy rozpoczęli prace nad owymi poziomami kilka lat temu, a teraz są już dostępne w najnowszej wersji moda. Black Mesa: Xen jest we wczesnej fazie dostępu i może posiadać błędy, ale przerobienie poziomów Xen świadczy tylko o tym, że oficjalna wersja 1.0 jest bliżej niż myślimy.

Fanowską modyfikację możecie zakupić po kliknięciu tutaj. Z okazji zimowej przeceny na Steamie, została ona przeceniona o -20%. Black Mesa zostało bardzo ciepło przyjęte przez graczy, co potwierdzają oceny na karcie gry - 94% z ponad 20 tysięcy ocen jest pozytywnych.

Warto przeczytać:

Źródło: wccftech.com

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych