Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 08.12.2019 19:16
Crash Bandicoot
1571V

Kolejny Crash Bandicoot bliżej niż sądzimy? Activision wysyła przedmioty nawiązujące do serii

Zapowiedź kolejnej gry z serii Crash Bandicoot może odbyć się już na nadchodzącej gali The Game Awards.

Znawca branży gier wideo kryjący się pod pseudonimem "Sabi", przewidywał już kilka razy zapowiedzi gier na różnych wydarzeniach - począwszy od E3, a kończąc nawet na BlizzConie. Sabi poinformował fanów kultowej serii w listopadzie, że Activision planuje wydać kolejnego Crasha Bandicoota. Niestety, nie podano żadnych konkretnych informacji, więc nie dowiedzieliśmy się czy będzie to kolejny remake, ani kto odpowiada za tworzenie produkcji.

Wygląda na to, że Sabi znów może mieć rację, ponieważ firma Activision, odpowiedzialna za wydawanie gier z owej serii, losowo wysłała przedmioty nawiązujące do tytułowego bohatera do siedmiu osób. Co ciekawe, w tym samym czasie, rok temu, Activision wysłał różne przedmioty nawiązujące do gry Crash Team Racing Nitro-Fueled, którą potem zapowiedział na gali The Game Awards. 

Wygląda na to, że kolejna gra z serii Crash Bandicoot jest bliżej niż sądziliśmy. Nie zostało na razie nic oficjalnie potwierdzone, ale wszystko wskazuje na to, że jedną z piętnastu gier, które zostaną zapowiedziane na nadchodzącym TGA, będzie nowa gra z omawianej powyżej serii. Patrząc na ostatnie tytuły Crasha, najprawdopodobniejszą opcją będzie kolejny remake - ostatnie projekty remake'ów od Activision przyjęły się wyśmienicie, więc wydawca za pewne nie zrezygnuje z kolejnych produkcji tego typu.

Warto przeczytać:

Źródło: playstationlifestyle.net

Tagi: crash bandicoot Naughty Dog SCEE