Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 24.12.2019 15:45
Hideo Kojima
1661V

Hideo Kojima pracuje w święta nad swoją grą

Japoński twórca spędza święta w swoim biurze. Hideo Kojima rozpoczyna pierwsze koncepcje swojej nowej gry.

Święta to czas, który spędzamy przede wszystkim z rodziną. Jednak nie każdy z tym się zgadza, a jest nim między innymi Hideo Kojima - twórca wydanego półtora miesiąca temu Death Stranding na konsole PlayStation 4. Japończyk, w ciszy i spokoju pracuje nad swoją następna produkcją w biurze.

Podczas, gdy większość pracowników odpoczywa, Kojima nie ma zamiaru spocząć na laurach. Mężczyzna rozpoczął planowanie swojego projektu wykonując pierwsze szkice koncepcyjne - taką informacją pochwalił się w swoim wpisie na Twitterze, który możecie zobaczyć poniżej.

Miejsce pracy Kojimy zostało wzbogacone o kilka przedmiotów - możemy zauważyć między innymi kaczkę, najprawdopodobniej kubek oraz dwie książki, z których Japończyk może się inspirować tworząc swoją nową grę. 

Od paru tygodni krążą po sieci plotki, że japoński twórca zaczyna tworzyć produkcję, która wystraszy nawet największych twardzieli. Ma to być horror, który narzuci nowe innowacje w owym gatunku. Kojima ma świetne pomysły, a jeden z nich, który opierał się na połączeniu graczy w Death Stranding, był wyśmienity. Ciekawe co tym razem dla nas szykuje...

Warto przeczytać:

Źródło: wccftech.com

Tagi: Hideo Kojima horror Hideo Kojima nowa gra