Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 21.12.2019 18:25
Silent Hills P.T.
6610V

Silent Hills - P.T. od Hideo Kojimy z kolejnymi smaczkami. Gracz uzyskał dostęp do zablokowanej części miasta

Lance McDonald zmienił kod anulowanej gry Silent Hills - P.T., za którą odpowiadał Hideo Kojima. Mężczyzna dzięki swoim sztuczkom zwiedził mroczne miasto i uwiecznił to na materiale, który możecie obejrzeć poniżej.

Miłośnik przekopywania się w grach do zablokowanych lokacji, Lance McDonald, oszukał system w grze Silent Hills - P.T. (Nazwa robocza) - mężczyzna znalazł sposób na dotarcie do miejsc, które nie zostały udostępnione przez twórcę. McDonald zmienił kod gry - drzwi nie prowadziły do kolejnych pomieszczeń budynku, a na zewnątrz, więc YouTuber wyszedł z mrocznych korytarzy i zbadał pełną mapę gry, w tym tajemnicze miasto i jego zakamarki.

Wszystkie miejsca, które zaraz zobaczycie, miały służyć jako miejsce rozgrywania anulowanego horroru od Hideo Kojimy. McDonald na początku materiału pokazuje, że pierwotnie po wyjściu z budynku, gra wsysała naszą postać pod ziemię - jest to oczywiste, ponieważ udostępnione demo nie umożliwiało wyjścia na zewnątrz. Po zmienieniu kodu, w momencie 2;20, nasz bohater ma możliwość stąpania po drodze, więc jeśli nie chcecie czekać, możecie przewinąć do tego momentu.

Mamy więc całą zawartość Silent Hill, jaka istnieje w P.T., prawdopodobnie więcej niewidzialnych treści na tej jednej mapie niż obecnie „widocznych” treści w normalnej grze, hahah. Ale poważnie, ten hack, aby gracz się unosił, zajął mi miesiące, więc mam nadzieję, że znajdziecie coś interesującego w tym materiale, ponieważ jego stworzenie zajęło mi dużo czasu. - dopisał McDonald.

Silent Hill jest opustoszałe, ale za to bardzo bogate w szczegóły. Klimat buduje napięta muzyka, która wyśmienicie komponuje się z przedstawieniem mrocznego miasta. Świat gry został zaprojektowany bardzo dokładnie, a po tym materiale, społeczność jeszcze bardziej żałuje, że gra nie ujrzała światła dziennego. Uśmiech na twarzy pojawia się po przypomnieniu sobie ostatnich słów Hideo Kojimy, który najprawdopodobniej pracuje nad grą, która ma przestraszyć nawet największych twardzieli. Czy to oznacza, że jego nadchodzący tytuł będzie jeszcze lepszym horrorem od Silent Hills P.T.?

Dajcie znać w sekcji komentarzy o Waszych wrażeniach po obejrzeniu filmiku.

Warto przeczytać:

Źródło: playstationlifestyle.net

Tagi: Silent Hills - P.T. (Nazwa robocza)