Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 22.12.2019 09:30
Hideo Kojima wybiera 5 ulubionych filmów
3500V

Hideo Kojima zdradza swoje ulubione filmy z 2019 roku. TOP 5 od kultowego twórcy

Kojima podzielił się ze społecznością listą 5 filmów, które były jego zdaniem najlepsze w mijającym roku. Jest kilka niespodzianek. 

Szef i jednocześnie założyciel Kojima Productions, który wypuścił niedawno swój najnowszy hit, Death Stranding, znany jest ze swojego zamiłowania do kinematografii. Słychać to w wywiadach i widać w tytułach, które oddaje w ręce zapatrzonych w niego graczy. 

Końcówka roku to dobry czas podsumowań i wygląda na to, że nawet słynny twórca uległ temu nastrojowi. W swoim wpisie na Twitterze, opublikował pięć, jego zdaniem, najlepszych filmów ostatnich 12 miesięcy. Co nam mówi lista reżysera gier? Nic, czego byśmy się nie spodziewali- lubi on kino dramatyczne, angażujące i z nietuzinkową fabułą. Wszystko to przekłada się na jego gry

Co ciekawe, na liście znalazły się aż 3 pozycje, które swoją światową premierę miały w 2018. Wśród nich jest na przykład "Zimna Wojna" w reżyserii Pawła Pawlikowskiego! Dwie tegoroczne to ogromne hity, które znalazły się w wielu rankingach podsumowujących mijające miesiące. Sprawdźcie sami we wpisie poniżej i dajcie znać, które z nich wywarły na Was największe wrażenie.

Rzućcie okiem na nasze recenzje tych produkcji:

Źródło: Twitter

Tagi: filmy hideo kojima Irlandczyk Parasite