Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 22.12.2019 17:00
Horizon Zero Dawn
1020V

Horizon Zero Dawn. Komiksy oparte na historii przedstawionej w grze są w produkcji

Titan Comics zapowiedziało serię komiksów, w którym jeszcze bardziej zapoznamy się ze światem przedstawionym w Horizon Zero Dawn.

Horizon Zero Dawn zostało wyśmienicie przyjęte przez graczy. Cała społeczność oczekuje z niecierpliwością ogłoszenia kontynuacji. Na osłodzenie czekania będziecie mogli kupić sobie komiksy.

Titan Comics zapowiedziało serię komiksów nawiązujących do historii opowiedzianej w grze od studia Guerrilla Games. Wydawca komiksów kontynuuje teraz swoją współpracę z Sony, ponieważ ta sama firma wydała w przeszłości serię komiksów o Bloodborne. 

Seria komiksów zostanie napisana przez Anne Toole, kobietę, która odpowiadała za scenariusz w Horizon Zero Dawn. Okładki zaprojektuje Ann Maulina. Epicka opowieść rozpocznie się w maju, kiedy to Titan rozpocznie wydarzenie Free Comic Book Day, podczas którego zostanie udostępniony za darmo wgląd na pierwsze strony komiksu.

Opis komiksu:

Ekskluzywna historia rozpocznie nową serię komiksów Horizon Zero Dawn. Odkryj daleką Ziemię pełną epickiego naturalnego piękna, w której dominującymi gatunkami są maszyny. Talanah, Sunhawk z Hunters Lodge, stara się znaleźć cel po tym, jak Aloy, jej zaufana przyjacielka, znika. Kiedy w dziczy pojawia się tajemnicze nowe zagrożenie, wraca do swoich korzeni jako łowca, aby go pokonać, ale dowiaduje się, że cała nowa rasa zmechanizowanych zabójców prześladuje ziemię.

Warto zajrzeć na:

Źródło: theplaystationbrahs.com

Tagi: Guerrilla Games horizon: zero dawn Sony Interactive Entertainment