Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 21.12.2019 13:27
Death stranding
866V

Death Stranding. Twórcy opowiadają o budowlach, z których mogą korzystać inne osoby

Twórcy Death Stranding opowiadają o korzyściach płynących z budowania pomocnych konstrukcji.

Jak wiemy, podczas grania w Death Stranding możemy budować różne budowle, które potem mają pomóc nam, jak i innym graczom w szybszym przemieszczaniu się. Na taki pomysł wpadł Hideo Kojima, twórca Death Stranding - jego plan połączenia sił graczy spotkał się z bardzo ciepłym odbiorem przez odbiorców, a większość posiadaczy owej produkcji chętnie sobie pomaga.

Twórcy ze studia Kojima Productions postanowili bliżej zapoznać społeczność z budowaniem. Z tej okazji udostępniono materiał, w którym widzimy korzystanie z drabin czy też linek wspinaczkowych różnych graczy. Trzeba pamiętać o pozostawieniu lajka, jeśli położony przedmiot przez innego użytkownika okaże się dla nas korzystny. W filmie widzimy również znaki, które możemy rozsiewać po całej mapie - warto je dodawać przed strefą wynurzonych, aby ostrzec innych graczy przed niebezpieczeństwem.

Death Stranding zadebiutowało 8 listopada bieżącego roku na PlayStation 4. Gra zmierza na komputery osobiste, a jej oficjalna premiera odbędzie się w lato 2020 roku.

Więcej o grze:

Źródło: YouTube

Tagi: Death Stranding Kojima Productions Sony Interactive Entertainment