Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 22.12.2019 15:00
Andrzej Sapkowski sprzedaż Wiedźmina
10071V

Andrzej Sapkowski może świętować. Premiera serialu sprawiła, że opowiadania stały się bestsellerem Amazona

Wygląda na to, że tym razem Pan Sapkowski nie będzie miał na co narzekać. Premiera serialu "Wiedźmin" wpłynęła na duży wzrost zainteresowania książkowym pierwowzorem. 

Jeśli pojawia się temat marki "Wiedźmina", to zawsze gdzieś musi zostać wspomniany także Andrzej Sapkowski. Autor książki przypomniał o sobie, gdy kilka miesięcy temu stał się antybohaterem sprawy między nim samym, a studiem odpowiedzialnym za Wiedźmin 3: Dziki GonCD Projekt RED. 

Kilka dni temu obie strony wreszcie znalazły nić porozumienia i znacznie ogrzało to sylwetkę Pana Sapkowskiego w mediach. Wygląda na to, że to nie koniec pozytywnych zdarzeń związanych z twórcą postaci Geralta z Rivii. Dzięki głośnej premierze "Wiedźmina" na platformie Netflix, popularność zyskują książki, stanowiące jego pierwowzór

Zbiór opowiadań "Ostatnie życzenie" znalazł się na szczycie pozycji w Google Books oraz na Amazonie. Pozycja ta, w kategorii e-booków, wyprzedza między innymi dzieła Tolkiena, Lindsay Buroker i równa się z tymi od Stephena Kinga. Pozostaje cieszyć się tym, że świetne książki trafiają do coraz większej grupy odbiorców! 

Wiedźmin AmazonWiedźmin Google Books

Jeśli zainteresowała Cię ta wiadomość, przeczytaj także:

Źródło: https://www.donald.pl/artykuly/jKCmXSmU/andrzej-sie-doczekal-zbior-opowiadan-o-wiedzminie-bestsellerem-amazona-i-google?fbclid=IwAR3wLVu6zN-Ah6h_87et8ZHSFcpikIDW-UmWIUXNjtN0DZ3TFM4JMAvBWIU

Tagi: Amazon Andrzej Sapkowski netflix Wiedzmin