Iza Łęcka Iza Łęcka 22.11.2019 07:57
the last of us 2 ellie art
1647V

The Last of Us 2 na klimatycznych grafikach. Gra zachwyci widokami

Naughty Dog najpewniej skupia się na doszlifowaniu wszelkich aspektów The Last of Us 2, co jednak nie przeczy publikacji kilku klimatycznych grafik z produkcji. Deweloperzy nawiązali współpracę z pracownią artystyczną, a efekty ich prac mogą zawisnąć na ścianach Waszych domów.

Świat przedstawiony w The Last of Ust 2 posiada swój unikatowy klimat, który już w pierwszej odsłonie zachwycił wielu graczy. Tym razem wielu sympatyków serii nie tylko oczekuje zdumiewającej opowieści, ale również świata, który będzie idealnie współgrał z bogatą historią. Trzymając się tych założeń, Naughty Dog opublikowało kilka nowych grafik koncepcyjnych oraz poinformowało o nawiązaniu współpracy z Cook and Becker, której efektem są arty osadzone w świecie zdominowanym przez epidemię.

Cook and Becker to firma działająca od 2011 roku, która łączy świat sztuki z branżą gier wideo – stając się specjalistami w dziedzinie druku artystycznego, artyści tworzą grafiki osadzone w uniwersum najbardziej znanych gier. Wśród podjętych współprac możemy zaliczyć chociażby projekty ze świata Cyberpunka 2077, serii Dark Souls, Street Fighter, Uncharted czy God of War. Oddając całkowity, unikatowy klimat produkcji, twórcy stawiają również na jakość – tak, by każdy gracz mógł mieć swoją osobistą galerię sztuki w domu.

Deweloperzy zaprezentowali kilka niesamowitych grafik, wśród których możemy dostrzec ujęcia z najnowszej odsłony The Last of Us. Są wśród nich również efekty połączonych wysiłków z pracownią - na czterech plakatach możecie dostrzec nie tylko samą Ellie, ale również niektóre kadry z gry. Jeżeli już teraz chcecie sobie uprzyjemnić oczekiwanie na The Last of Us 2, to na stronie Cook and Becker można pokusić się o zakupy.

Poniżej w galerii możecie sprawdzić wszystkie klimatyczne rysunki.

The Last of Us 2 grafiki - 1

The Last of Us 2 grafiki - 2

the last of us 2 art 3Na naszym serwisie przeczytacie również o The Last of Us 2:

Źródło: Twitter.com

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II