Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 20.12.2019 08:50
Chernobylite
713V

Chernobylite z Czerwonym Lasem. Nowy obszar w aktualizacji polskiej gry

Od momentu wydania gry w formie Early Access Chernobylite oferowane będzie "w kawałkach". Do wprowadzenia na rynek finalnej wersji gry osoby, które już skusiły się na zakup, dostawać będą kolejne segmenty rozgrywki.

Wersja Early Access Chernobylite została właśnie wzbogacona o nową zawartość. To realizowanie planu, który został ujawniony już w październiku.

W aktualizacji Wczesnego Dostępu "Red Forest" otrzymujemy tytułowy obszar, miejsce do przechowywania przedmiotów w bazie, tryb Free Play oraz szereg optymalizacji działania Chernobylite.

Kolejne aktualizacje będziemy otrzymywać w ciągu 2020 roku (ostatnia w kolejce będzie nowa misja fabularna związana z Tatianą, która zostanie opublikowana jesienią 2020 roku). Finalna wersja polskiej gry zostanie wprowadzona na rynek w ostatnich tygodniach 2020 roku.

Chernobylite cieszy się póki co bardzo dobrymi opiniami użytkowników Steam. 81% recenzji produkcji w wersji Early Access jest pozytywnych, co daje nadzieję na naprawdę mocną grę.Warto sprawdzić:

Tagi: Chernobylite The Farm 51