Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.12.2019 22:29
Resident Evil 8
1964V

Resident Evil 8 coraz bliżej? Ambasadorzy zaproszeni na testy niezapowiedzianej gry

Capcom ma za sobą bardzo udane miesiące. Resident Evil 2 okazało się sukcesem, Resident Evil 3 rozgrzewa fanów horroru, a deweloperzy szykują się na testy kolejnej produkcji. Ambasadorzy mogą otrzymać w swoje łapy kod Resident Evil 8.

Capcom oficjalnie przygotowuje się do premiery Resident Evil 3 (2020) oraz Resident Evil Resistance, ale możemy mieć pewność, że firma pracuje już nad kolejnym projektem. Ambasadorzy otrzymali zaproszenie do sprawdzenia wciąż niezapowiedzianego tytułu.

Japońska korporacja postanowiła w pewien sposób urozmaicić program ambasadorów – nowy system rankingowy ma sprawić, że do najważniejszych projektów będą wybierani wyłącznie gracze, którzy już wcześniej pomagali i otrzymali specjalne oceny. Sami zainteresowani podkreślają, że dostęp do ważniejszych gier będzie po prostu utrudniony – nie jest to pewnie przypadek w sytuacji, gdy firma szykuje się do prezentacji nowej części z głównej serii.

Teraz ambasadorzy mogą pomóc w nowej produkcji, która powinna zostać ujawniona w przeciągu kilku następnych miesięcy. E3 2020 wydaje się naprawdę dobry momentem? Ostatnim razem fani sprawdzali Resident Evil Resistance.

Na naszym serwisie przeczytacie również o serii Resident Evil:

Źródło: https://www.pcgamer.com/resident-evil-ambassadors-have-been-invited-to-test-another-new-game

Tagi: ambasadorzy Capcom Resident Evil Resident Evil 8