Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.12.2019 17:16
nemesis re3
4200V

Demo Resident Evil 2 zawiera Nemesisa! Capcom łączy grę z Resident Evil 3

Na serwerach wylądowało nowe demo Resident Evil 2, które jednak nie jest prostą wersją demonstracyjną. Twórcy wrzucili do gry Nemesisa i podczas przemierzania lokacji możemy usłyszeć charakterystyczne STARS.

Capcom postawił na ciekawą promocję Resident Evil 3 (2020). W cyfrowych sklepach wylądowało nowe demo Resident Evil 2, które choć pozornie nie zawiera nowego fragmentu gry względem ubiegłorocznej demonstracji, to jednak twórcy usunęli licznik – teraz możemy swobodnie biegać po lokacjach.

Zmiana nie jest bezpodstawna, ponieważ gracze właśnie informują o odgłosach „STARS”, które zwiastują nadejście Nemesisa z Resident Evil 3! Sytuacja jest bardzo interesująca, ponieważ pokazuje połączenie obu gier. Już wcześniej pojawiły się plotki dotyczące nowego DLC, które ma połączyć Resident Evil 2 z Resident Evil 3 i najwidoczniej Capcom faktycznie chce wycisnąć z RE2 ostatnie soki przed premierą RE3.

Fani starają się teraz rozłożyć nowe demo na czynniki pierwsze w poszukiwaniu kolejnych połączeń – część entuzjastów jest przekonana, że w Resident Evil 2 można spotkać Nemesisa lub autorzy dodali kolejne zajawki zapowiadające wspomniany dodatek.

Capcom zapowiedział demo małym zwiastunem:

W nocy odbyło się The Game Awards, na którym zobaczyliśmy kilka dużych zapowiedzi. Przegapiłeś show? Zapraszamy:

Źródło: Twitter

Tagi: Capcom Resident Evil 2 (2019) resident evil 3