Iza Łęcka Iza Łęcka 19.12.2019 08:08
Samsung Galaxy Fold
906V

Samsung Galaxy Fold 2 będzie przypominać Motorolę Razr. Zdjęcia składanego telefonu

Samsung dopiero w przyszłym roku zaprezentuje Samsung Galaxy Fold 2, ale w Sieci wylądowały już zdjęcia, które mają prezentować urządzenie. Firma chce zaproponować klientom zupełnie nowe rozwiązanie, a sprzęt może pozytywnie zaskoczyć w wielu miejscach.

Samsung Galaxy Fold nie podbił rynku, choć trudno spodziewać się sukcesu po smartfonie za 9000 zł, który jeszcze przed premierą ma duże problemy z prezentowaną technologią. Firma nie rezygnuje jednak ze składanych smartfonów i na początku przyszłego roku możemy spodziewać się prezentacji następcy.

Pierwsze przecieki dotyczące Samsunga Galaxy Fold 2 sugerują znacznie niższą cenę względem swojego poprzednika, co mogą wyjaśniać najnowsze zdjęcia smartfonu. Producent w drugiej odsłonie nie przedstawi dużego, składanego ekranu – zastosowane rozwiązanie ma przypominać pozytywnie przyjęte nowe wcielenie Motoroli Razr.

Aktualnie jednak nie otrzymaliśmy szczegółów dotyczących specyfikacji. W 2020 roku możemy szykować się na urządzenie bez przepychu, dodatkowych wyświetlaczy, ale za mniej niż 4000 zł – czy te decyzje trafią w gust sympatyków smartfonów? Jeśli tym razem firma zapewni dopracowany i wytrzymały sprzęt...

Samsung Galaxy Fold 2 - zdjęcia 1

Samsung Galaxy Fold 2 - zdjęcia 2

Na naszej stronie znajdziecie więcej informacji o składanych smartfonach:

Źródło: https://stadt-bremerhaven.de/samsung-galaxy-fold-das-soll-die-zweite-generation-sein/

Tagi: galaxy fold samsung Samsung Galaxy Fold Samsung Galaxy Fold 2