Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.12.2019 14:05
Samsung Galaxy Note 10 Lite
1721V

Samsung Galaxy Note 10 Lite na oficjalnych materiałach. Sprzęt w bardzo dobrej cenie

Samsung wciąż ma problemy z przeciekami, więc już dzisiaj możemy spojrzeć na Samsung Galaxy Note 10 Lite. Najnowsze przecieki sugerują, że będzie to właśnie pierwszy smartfon koreańskiego producenta dostępny w bardzo dobrej cenie.

Seria Galaxy Note cieszy się dużą popularnością, jednak dotychczas duże smartfony z rysikiem były kojarzone z urządzeniami dla biznesmenów. Najwidoczniej Samsung chce zmienić to myślenie i firma wkrótce zaprezentuje Samsung Galaxy Note 10 Lite.

W Sieci już teraz wylądowały materiały, które choć nie zostały opublikowane przez Samsunga, to są określone jako „oficjalne” - firma podobno kolejny raz nie dopilnowała zdjęć przygotowanych dla kampanii marketingowej.

Producent ma w tym wypadku zastosować duży OLED, który zostanie przełamany małym otworem na przednią kamerę, jednak firma chce zaoferować klientom płaski panel – pewnie pozwoli to znacząco zmniejszyć cenę. Dość niespodziewanie na każdej ze stron widzimy duże ramki. Znacznie ciekawiej prezentuje się tył, ponieważ Samsung Galaxy Note 10 Lite ma posiadać trzy obiektywy – jednym z nich będzie co najmniej 48-megapikselowy obiektyw.

Informatorzy jeszcze nie dzielą się specyfikacją, ale Samsung Galaxy Note 10 Lite ma podobno skorzystać z układu Qualcomm Snapdragon 855. W zestawie znajdzie się rysik, więc firma najwidoczniej nie zrezygnuje z tego najważniejszego elementu serii Note.

Według przecieków prezentacja Samsunga Galaxy Note 10 Lite odbędzie się na dniach i urządzenie kupimy od około 670 euro – czyli już 2854 zł.

Samsung Galaxy Note 10 Lite zdjęcia 3

Samsung Galaxy Note 10 Lite zdjęcia 2

Samsung Galaxy Note 10 Lite zdjęcia 4

Na naszej stronie znajdziecie więcej informacji o składanych smartfonach:

Źródło: https://winfuture.de/news,113052.html

Tagi: cena Galaxy Note 10 Lite Samsung Galaxy Note 10 Samsung Galaxy Note 10 Lite