Iza Łęcka Iza Łęcka 19.12.2019 09:04
Fornite Festiwal Zimowy
1634V

Fortnite rozdaje prezenty. 14 dni z darmowymi przedmiotami

Epic Games zapowiedziało kolejne wydarzenie na serwerach Fortnite. Gracze w ciągu następnych dni odbiorą między innymi skiny, lotnie oraz kilofy. Na serwerach zapanuje już całkiem świąteczna atmosfera – studio zaprasza na Festiwal Zimowy.

Twórcy Fortnite nie zapominają o specjalnych wydarzeniach i, podobnie jak w ubiegłym roku, zaoferują graczom świąteczny event. Festiwal Zimowy pozwoli otworzyć aż 14 prezentów, w których znajdziemy „2 stroje, 2 lotnie, 2 kilofy, 2 malowania, emotkę i jeszcze więcej”.

Jak dokładnie podkreśla Epic Games, prezenty są „dla każdego i za darmo”. W ciągu kolejnych dni codziennie otrzymamy po jednym podarunku. Jeżeli jednak któryś zostanie pominięty - mamy czas do 7 stycznia. Studio zapowiedziało, że w lobby gry znajdzie się nowa zakładka ze śnieżynką, po kliknięciu której przejdziemy do schroniska Festiwalu Zimy.

Świąteczne wydarzenie to również powracające bronie oraz tryby okresowe – od 18 grudnia do 2 stycznia możecie wziąć udział w różnorodnych starciach. Niczym Święty Mikołaj Epic Games ukrywa dodatkowe wyzwania w skarpecie – znajdziecie ją nad kominkiem schroniska Festiwalu Zimy. Za wykonanie misji do zgarnięcia są nagrody i PD.

Na naszym serwisie przeczytacie również wiadomości dotyczące Fortnite:

Źródło: https://www.epicgames.com/fortnite/pl/news/winterfest-2019-begins

Tagi: Epic Games Fortnite Gearbox Software