Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 15.12.2019 10:50
Fortnite x Star Wars wydarzenie na YouTube
671V

Fortnite x Star Wars. Wydarzenie prowadzone przez JJ Abramsa można już zobaczyć w Internecie

Jeśli nie mogliście wziąć udziału w specjalnym pokazie Star Wars w ikonicznej grze od Epic Games, to całość można już obejrzeć w Internecie. Show poprowadził JJ Abrams!

Na początku miesiąca Epic Games zapowiedziało bardzo ciekawe wydarzenie, które odbywało się w kolaboracji z marką Gwiezdnych Wojen. Zorganizowano specjalny pokaz zwiastuna, którego nie można było zobaczyć nigdzie indziej, jak tylko w Fortnite!

Trzeba przyznać, że pomysłowość ludzi zajmujących się organizacją eventów w rzeczonym tytule zdaje się nie mieć granic. Oczywiście do samej rozgrywki wprowadzono bohaterów, których znamy z najnowszej trylogii, a także specjalne bronie. Zainteresowanie pokazem było tak duże, że musiał on zostać przesunięty o kilka minut, aby uporać się z problemami natłoku. 

Na szczęście wszystko skończyło się dobrze, a obecni mogli podziwiać przylot wielkiego, kosmicznego statku z filmów oraz hologramy (pod postacią bohaterów gry) Geoffa Keighley'a oraz JJ Abramsa. Wszystko zostało zwieńczone pokazem klipu z nadchodzącej produkcji. Dzięki redakcji portalu IGN, wszyscy możemy zobaczyć, jak wypadło zorganizowane show:

Warto przeczytać również:

Źródło: YouTube

Tagi: Epic Games Fortnite Gearbox Software