Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.12.2019 17:25
Death Stranding
3099V

Death Stranding jeszcze taniej. Gra Hideo Kojimy w kolejnej promocji

Death Stranding może okazać się dobrą propozycją na świąteczny prezent. Gra Hideo Kojimy trafiła do kolejnej promocji, dzięki której kupicie produkcje w naprawdę dobrej cenie. To już ponad 100 zł taniej względem premiery.

Death Stranding trafiło na rynek w ubiegłym miesiącu i zazwyczaj gry first-party przygotowane na zlecenie Sony długo trzymają cenę. Sytuacja z historią Hideo Kojimy jest inna, ponieważ kolejny raz gracze mogą sięgnąć po tytuł w jeszcze lepszej cenie.

Promocja na Death Stranding pozwala kupić produkcję już za 164,90 zł! Na stronie widnieje 174,90 zł, ale podczas składania zamówienia możecie skorzystać z dodatkowego rabatu – wystarczy podać adres e-mail, na który będą przychodzić informacje o promocjach

Sytuacja jest ciekawa z jeszcze jednego powodu – Death Stranding w przyszłym roku trafi na PC i przygoda została wyceniona na 249,90 zł (Steam)... Jeśli tak dalej pójdzie, to wkrótce edycja na PS4 będzie dostępna za „stówkę”, gdy gracze na komputerach osobistych kupią przygodę za 150 zł drożej. Nie jest to raczej specjalnie zachęcające.

Więcej o Death Stranding na naszym serwisie:

Źródło: Twitter

Tagi: Death Stranding Kojima Productions promocja Sony Interactive Entertainment