Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 08.12.2019 13:31
Heartman Death Stranding
1143V

Nicolas Winding Refn, grający postać Heartmana w Death Stranding zawita w kolejnej grze Hideo Kojimy

Duński reżyser filmowy opublikował nowe zdjęcie z Hideo Kojimą na Instagramie, które podpisał "Heartman powróci".

Duński reżyser filmowy, Nicolas Winding Refn, opublikował wczoraj na swoim oficjalnym koncie Instagram bardzo interesujące zdjęcie, z którego wynika, że jego postać z gry Death Stranding najprawdopodobniej powróci do kolejnej gry Hideo Kojimy. Być może kontynuacja Death Stranding jest już we wczesnym etapie produkcji?

Od ubiegłego roku, wiemy, że nieprzewidywalny Hideo Kojima chce tworzyć kolejne produkcje, które zostaną określane jako nowy gatunek gier - niezależnie od tego, czy będzie to kontynuacja jego najnowszego tytułu, czy też horror, o który tak wielu fanów się prosi. Przypomnijmy co mówił Kojima w ubiegłym miesiącu odnośnie nowego tytułu:

Nie mogę teraz nic powiedzieć, ale to coś, czego nigdy nie widziałeś. To gra, ale także film... Nie, zaczynam to mówić! Teraz możesz nadawać esport i ludzie mogą to oglądać. Jaki jest następny krok? Twórca przygotowuje grę, ktoś w nią gra, a w przyszłości widzowie też mogą stać się twórcami. Nie mogę powiedzieć nic więcej.

A po tygodniu od tej wypowiedzi opublikował post na platformie Twitter, z którego wynika, że zaczyna czytać materiały związane z horrorami. Wiemy już, że słynny reżyser rozpoczął opracowywanie scenariusza do kolejnej gry, i wszystko wskazuje na to, że duński reżyser filmowy, grający postać Heartmana w Death Stranding, również pojawi się w kolejnej grze Japończyka. Na poniższym zdjęciu widzimy napis "Heartman powróci".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez NWR (@nwrefn)

 

Warto przeczytać:

Źródło: Mp1st.com

Tagi: Death Stranding Kojima Productions Sony Interactive Entertainment