Death Stranding. Metacritic usuwa ponad 6 tysięcy negatywnych opinii użytkowników

Gry
5086V
Death Stranding. Metacritic usuwa ponad 6 tysięcy negatywnych opinii użytkowników
Mateusz Wróbel | 07.12.2019, 13:00

Metacritic usunęło masę nieusprawiedliwionych najniższych ocen dotyczących najnowszej gry Hideo Kojima.

Jak pamiętamy, Death Stranding zostało zbombardowane na serwisie Metacritic w pierwsze dni od światowej premiery na konsoli PS4. Dużo osób, które nie miały styczności z grą, ze względu na brak wymaganego sprzętu, czy też chęci zrobienia na złość, wystawiały bez uzasadnienia najniższą ocenę bez jakiegokolwiek wyjaśnienia.

Najnowsza gra Hideo Kojimy jeszcze kilkadziesiąt godzin temu miała 9 335 opinii graczy, a średnia ocen wynosiła 5.1/10. Dzisiaj, na serwisie widnieje niecałe 3 tysiące uzasadnionych recenzji, a średnia ocen wynosi 7.4/10. Jest to bardzo dobra informacja, i na pewno cieszy fakt, że administratorzy portalu Metacritic walczą z negatywnymi, nieuzasadnionymi ocenami. 

Bombardowania gier są ostatnio bardzo gorącym tematem w branży gier. Takie działania skupiają się na zbiorowym zasypywaniu, zazwyczaj dobrej gry, negatywnymi opiniami przez graczy. Warto zaznaczyć, że Valve również walczy z bombardowaniami na swojej platformie Steam. Jak pamiętamy, po ogłoszeniu ekskluzywności Borderlands 3 dla sklepu Epic Games Store, Borderlands 2 zostało zasypane negatywnymi recenzjami. Valve szybko rozwiązało problem i usunęło większość recenzji, mające za cel pokazanie negatywnego odbioru najnowszych informacji dotyczących trzeciej odsłony serii.

Warto zajrzeć:

Źródło: playstationlifestyle.net

Komentarze (239)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper