Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.12.2019 14:24
Death Stranding PS4
3416V

Death Stranding w promocji. PlayStation Polska przedstawiło nową cenę

Death Stranding zebrał w nocy trzy nagrody na The Game Awards, więc pewnie znajdą się kolejni gracze, którzy zdecydują się nabyć najnowszą grę Hideo Kojimy. Polski oddział PlayStation przecenia produkcję i zaprasza do tajemniczego świata.

Death Stranding zostało docenione za reżyserię oraz muzykę, a Mads Mikkelsen zebrał główną nagrodę za występ w najnowszej grze Hideo Kojimy. Tytuł zgarnął noty na poziomie 83% i jest to bez wątpienia jedna z produkcji, którą warto się zainteresować.

PlayStation Polska zaprasza do poznawania świata Kojimy – Death Stranding zostało przecenione z 259 zł na 189 zł! Takiej oferty nie znajdziecie na PlayStation Store, ale możecie sięgnąć po pudełkowe wydanie z między innymi Euro RTV AGD.

Będzie to na pewno dobra oferta dla graczy, którzy nadal nie sięgnęli po Death Stranding, a chcą przykładowo podczas świąt zapoznać się z nowym i bardzo szeroko komentowanym IP. Warto jednak podkreślić, że przygoda trafiła na rynek 8 listopada, więc możemy śmiało powiedzieć, że jest to świeża przyjemność.

W nocy odbyło się The Game Awards, na którym zobaczyliśmy kilka dużych zapowiedzi. Przegapiłeś show? Zapraszamy:

Źródło: Twitter

Tagi: Death Stranding Kojima Productions Sony Interactive Entertainment