Iza Łęcka Iza Łęcka 18.12.2019 07:34
borderlands 3 okładka
799V

Borderlands 3 na Google Stadia bazuje na starej wersji. Platforma ujawniła nowe gry

Katalog gier Google Stadia coraz bardziej się powiększa – nie możemy jednak mówić o braku niedogodności, który nie omija tej usługi. Tym razem sprawa dotyczy aktualizacji do Borderlands 3.

Google Stadia nie zaliczyło łatwego startu na pełne życzenie swoich twórców. Chociaż nadal możemy mówić o niezadowalającej liczbie gier, Google podejmuje już starania o ekskluzywne produkcje, dlatego też powstało studio Stadia Games and Entertainment's stawiające na oryginalne tytuły różnych gatunków.

Grudzień jednak jest miesiącem, gdzie sympatycy grania w chmurze będą mogli rozpocząć nowe przygody – tuż przed nadchodzącymi świętami katalog pozycji ponownie ulega powiększeniu. Gracze więc będą mogli zagrać w:

  • Borderlands 3 – od 17 grudnia
  • Dragon Ball Xenoverse 2 – od 17 grudnia
  • Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint – od 18 grudnia

Gry dostępne są przez określony czas w specjalnych cenach.

Jak się jednak okazuje, na śmiałków pragnących sprawdzić efekty prac Gearbox Software, czeka niemała niespodzianka. Grając na Google Stadia w Borderlands 3 otrzymujemy dostęp do starszej wersji gry. Deweloperzy zapowiadają, że strzelanka będzie posiadać aktualizacje do 24 października:

„Naszym celem jest osiągnięcie równości funkcji dla wszystkich wersji Borderlands 3 na początku 2020 roku, ale w tej chwili wersja gry, w którą grasz na Stadii, skorzystała z aktualizacji i poprawek, które zostały wydane do 24 października.”

Twórcy obiecują, że z początkiem 2020 roku wszelkie aktualizacje zostaną uzupełnione. Można jednak śmiało mówić, że Google znów zalicza potknięcie – wśród atutów Google Stadii podkreślany był brak oczekiwania, a wszelkie gry miały być dostępne natychmiast. W przypadku produkcji Gearbox Software na najświeższe udostępnione poprawki będzie jednak trzeba czekać przynajmniej kilka tygodni.

Google Stadia nowe gry

Na naszym serwisie przeczytacie także o Google Stadia:

Źródło: https://community.stadia.com/t5/Stadia-Community-Blog/This-Week-on-Stadia-More-Games-Starting-Today/ba-p/10302

Tagi: 2K Games aktualizacje Borderlands 3 Gearbox Software google stadia