Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.11.2019 19:30
Google Stadia Farma i Tomb Raider
4722V

Google Stadia z kolejnym problemem. Darmowe gry rozwścieczyły graczy - klienci domagali się zwrotów

Google Stadia systematycznie notuje wpadki, które potwierdzają duże problemy nowej platformy. W projekcie brakuje jednej wizji, porządnego zarządzania i część graczy nie zamierza już dłużej patrzeć na kolejne wpadki. Na szczęście tym razem dobrze zareagowano.

Wczoraj miałem okazję przedstawić na portalu gry dostępne w grudniu dla abonentów Stadia Pro. Gracze wciąż nie mogą liczyć na rozgrywkę w rozdzielczości 4K i 60 klatkach na sekundę (subskrypcja powinna gwarantować tę jakość), ale klienci mają przynajmniej otrzymywać systematycznie darmowe gry – podobnie jak PS Plus i Games with Gold.

Użytkownicy Stadia Pro otrzymają w grudniu Tomb Raider: The Definitive Edition oraz Farming Simulator 19, jednak jak celnie zauważyli sami zainteresowani – obie produkcje były dostępne w specjalnej promocji dla klientów Pro. Wielu graczy w ubiegłym tygodniu kupiło między innymi przygodę Lary Croft (40 zł), a teraz otrzymają ją za darmo.

Wielu fanów jest wściekłych na bezmyślne działanie firmy, która na początku zachęca graczy przeceną do produkcji, by po siedmiu dniach rozdać te gry za darmo. Warto podkreślić, że każdy klient Google Stadii otrzymuje abonament Pro na trzy miesiące za darmo.

Gracze dostrzegają tutaj bezmyślne działanie, które nigdy nie powinno mieć miejsca. Na szczęście firma postanowiła dobrze zareagować i klienci powinni teraz zgłaszać się do pomocy technicznej, by otrzymać zwrot pieniędzy wydany na wspomniane gry.

Google Stadia darmowe gry

Więcej o Google Stadia na naszym serwisie:

Źródło: https://www.destructoid.com/stadia-pro-s-december-games-revealed-google-offering-refunds-for-earlier-purchases-573538.phtml

Tagi: Google google stadia stadia streaming