Iza Łęcka Iza Łęcka 18.12.2019 07:00
warcraft 3 reforged bohater
1717V

Warcraft 3 Reforged z datą premiery. Powrót do nostalgii już na początku roku

Początek roku będzie niezwykle przyjemny dla wszystkich fanów trzeciej odsłony Warcrafta. Blizzard właśnie podał datę premiery Warcraft 3 Reforged. Szykujcie się na powrót do wielkiej przygody.

Amerykańska korporacja wsłuchała się bardzo intensywnie w prośby graczy, ponownie wracając do Warcrafta 3. WarCraft 3 Reforged przedstawia wydarzenia z Warcraft III: Reign of Chaos oraz dodatku The Frozen Throne, kiedy to nad Azeroth nastały niespokojne czasy w związku z nadejściem Płonącego Legionu. Ponownego zatopienia się w historii będzie można zakosztować w całkowicie odświeżonej szacie graficznej, którą wielokrotnie zachwycaliśmy się na łamach naszego portalu, a do dostępu graczy zostanie oddanych ponad 60 misji. Innowacje nie ominęły także trybu sieciowego, obsługi funkcji społecznościowych oraz doboru graczy czy gier stworzonych przez sympatyków tytułu.

Po listopadowej zapowiedzi i kolejnych miesiącach prac, których efekty mogły być sprawdzone przez pierwszych graczy biorących udział w beta testach trybu sieciowego, Blizzard podał datę premiery kultowej, odświeżonej opowieści. W Warcraft 3 Reforged zagramy już 29 stycznia 2020 roku. Początek roku zapowiada się więc na intensywny powrót do przeszłości w odpicowanych szatach.

Dla wszystkich graczy pragnących powrócić do znanych historii i legendarnych bohaterów, w sklepie Blizzarda jest już dostępna opcja przedsprzedaży - Warcraft 3 Reforged kupicie w cenie 29,99 euro, a za wersję Spoils of War Edition (zawierającą bogaty zbiór dodatków cyfrowych do odrestaurowanego Warcrafta, a także innych gier producenta: WoW-a, Overwatch, Diablo III, Heroes of the Storm, Satrcraft II, Starcraft: Remastered) będzie trzeba przeznaczyć 39,99 euro.

O efektach prac Blizzarda przeczytacie również:

Źródło: https://news.blizzard.com/pl-pl/warcraft3/23237899/premiera-warcraft-iii-reforged-juz-29-stycznia-2020

Tagi: Blizzard Entertainment data premiery WarCraft 3 Reforged