Iza Łęcka Iza Łęcka 22.10.2019 07:00
WC3 orki
2432V

WarCraft 3 Reforged z odświeżonym polskim dubbingiem. Porównanie pokazuje armię orków

Blizzard pracując nad powrotem cenionego WarCrafta 3, postanowił zadbać nawet o odświeżony dubbing. Najnowszy materiał potwierdza pracę Jacka Kopczyńskiego, który ponownie wcielił się w Arthasa.  Sprawdźcie także porównanie armii oraz budynków orków.

WarCraft 3 Reforged będzie jedną z ozdób zbliżającego się wielkimi krokami BlizzConu. Fani oczekują przedstawienia ostatecznej daty premiery i prezentacji porządnego zwiastuna pokazującego ogrom pracy wykonanej przez deweloperów.

Twórcy zajęli się kompletnym odświeżeniem wszystkich elementów cenionego WarCrafta 3, a najnowszy materiał pokazuje w zasadzie nową armię Orków. Zobaczycie nowe budynki, jednostki oraz bohaterów – zadbano o najdrobniejsze detale.

Zmiany przedstawia Manuel Schenkhuizen – Grubby to jeden z najbardziej utytułowanych e-sportowców, który przez lata uczestniczył we wszystkich zawodach na arenie WC3. 33-letni Holender zgarnął z turniejowych nagród ponad 300 tysięcy dolarów, a wśród jego największych sukcesów trzeba na pewno wymienić zwycięstwa w World Cyber Games, Electronic Sports World Cup, World e-Sports Masters oraz oczywiście dominację na oficjalnych rozgrywkach na BlizzConie.

Na drugim materiale posłuchacie 11 wersji językowych Arthasa. Jacek Kopczyński ponownie został zaangażowany przez Blizzard do pracy nad tytułem – jeśli nie odpowiada Wam nowa wersja, to w grze pojawi się podobno opcja wysłuchania klasycznych głosów.

Na naszym portalu również polecamy:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Blizzard Entertainment WarCraft 3 Reforged