Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.12.2019 18:18
Corsair SCUF Gaming
529V

Corsair przejmuje SCUF Gaming. Personalizowane pady w nowym domu

Bardzo dobra wiadomość dla graczy sympatyzujących z rozbudowanymi padami. SCUF Gaming zostało przejęte przez Corsair, więc wkrótce nowe kontrolery będą łatwiej dostępne dla graczy z naszego kraju.

Corsair kończy rok z przytupem. Korporacja w ubiegłym roku dołączyła do swojej rodziny Elegato, a 2019 roku poszerzyła swoje portfolio o sprzęt Origin PC oraz właśnie SCUF Gaming. Twórcy personalizowanych padów dołączyli do firmy, która pomoże im znacząco rozwinąć skrzydła.

SCUF Gaming zajmuje się przygotowaniem specjalnych kontrolerów, które otrzymują dodatkowe przyciski, wyciągane wibracje, regulowane analogi, blokowane triggery oraz inne bajery wpływające pozytywnie na doświadczenie graczy. Urządzenia są dostępne również dla Polaków, jednak dotychczas musieliśmy czekać na wysyłkę z Wielkiej Brytanii – sytuacja może zmienić się od przyszłego roku, bo jak wiadomo Corsair prężnie działa w Polsce i chętnie oferuje swój sprzęt także w marketach. Oczywiście trzeba pamiętać, że SCUF oferuje kontrolery skrojone dla graczy, więc przypadek jest odrobinę trudniejszy, ale firma na pewno będzie chciała zadbać o graczy z Polski.

Trzeba na pewno podkreślić, że podobnie jak Elegato oraz Origin PC, SCUF Gaming nadal pozostanie odrębną marką, która jednak będzie teraz częścią Corsair.

Warto sprawdzić nasze informacje o projektach SCUF Gaming:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Corsair elegato SCUF SCUF Gaming