Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.05.2018 15:10
SCUF Vantage oficjalnym kontrolerem PlayStation 4. Sony wydało licencję
4752V

SCUF Vantage oficjalnym kontrolerem PlayStation 4. Sony wydało licencję

Niezwykle ciekawa wiadomość dotarła do nas właśnie z gorącej Ameryki. Sony zdecydowało się na wydanie oficjalnej licencji firmie Scuf Gaming na przygotowanie nowego kontrolera. SCUF Vantage może zainteresować wielu graczy chcących osiągać zawrotne rezultaty w pojedynkach esportowych.

Scuf Gaming to wiodąca firma przygotowująca kontrolery do między innymi PlayStation 4 i Xboksa One. Twórcy urządzeń mogą pochwalić się szacunkiem wśród graczy, ponieważ kolejne pady przygotowywane przez Scuf pozwalają na osiąganie zadowalających wyników.

Detroit: Become Human na premierowym zwiastunie. Quantic Dream przygotowuje graczy na 3 historie

Dzisiaj poznaliśmy nowy pad. SCUF Vantage posiada wiele unikalnych funkcji, które mogą zaciekawić posiadaczy PlayStation 4 – sprzęt posiada montowane na bokach przyciski „Sax”, zdejmowany przedni panel, można zmniejszyć jego wagę wyciągając wibrację, a ponadto autorzy chwalą się ergonomicznym kształtem oraz zestawem najróżniejszych dodatków

SCUF Vantage pozwala zamontować dodatkowe „łopatki”, oferuje szybki remapping, zawiera trzy różnej wielkości analogi, regulowany triggery, dodatkowy d-pad, a nawet wymienny, magnetyczny panel.

Sprzęt latem będzie dostępny na amerykańskim rynku, ale mam ogromną nadzieję, że kontroler trafi również do Europy. Zainteresowani gracze mogą oczywiście zająć się sprowadzeniem nowego SCUF-a, ale w tym wypadku musicie przygotować się na spory wydatek:

  • Wersja przewodowa: 169,95 dolarów
  • Wersja bezprzewodowa: 199,95 dolarów

SCUF PlayStation 4

SCUF PlayStation 4

SCUF PlayStation 4

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: kontroler pad PlayStation 4 SCUF SCUF Vantage