Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.06.2019 08:00
SCUF Prestige
850V

SCUF Prestige na pełnej prezentacji. Profesjonalny pad do Xbox One

Specjaliści z korporacji Scuf przygotowali pełną prezentacje swojego najnowszego cacka. Posiadacze Xboksów One mogą spojrzeć na pokaz SCUF Prestige, który już wkrótce trafi do pierwszych graczy.

SCUF Prestige już wkrótce trafi do pierwszych graczy. Profesjonalny sprzęt ma zostać ciepło przyjęty przez posiadaczy Xboksów One, którzy dotychczas nie mogli cieszyć się z najnowszej propozycji od tego producenta.

Wyprzedaż Deals Unlocked z okazji E3

W przeciągu najbliższych 30 dni SCUF Prestige trafi do miłośników padów. Sprzęt charakteryzuje się czterema w pełni programowalnymi łopatkami, pozwala na zablokowanie i regulację triggerów, bez najmniejszego problemu klienci wymienią przedni panel oraz grzybki, gripy zostały odpicowane porządną gumą i sprzęt oferuje akumulator zapewniający około 30 godzin rozgrywki.

SCUF Prestige podłączymy do Xboksa One, komputerów osobistych, ale także do przykładowo smartfonów (sprzęt na Androidzie). Podczas składania zamówienia można wybrać wiele elementów – zmienicie nawet kolor przycisków, rodzaj i kolor grzybków, obramowanie analogów, czy też oczywiście panel przedni. Cena wyjściowa to 159,95 euro.

Warto zerknąć:

Tagi: Mobile pc SCUF SCUF Gaming SCUF Prestige Xbox One