Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.06.2018 20:29
SCUF Vantage zaprezentowany. Sony pokazuje profesjonalny kontroler
5597V

SCUF Vantage zaprezentowany. Sony pokazuje profesjonalny kontroler

Sony nawiązało współpracę z SCUF-em, na mocy której w sierpniu na rynku zadebiutuje specjalny kontroler dla zawodowych graczy. Urządzenie zostało zaprezentowane przez Sony podczas E3 2018 i dzięki temu możemy spojrzeć na unboxing.

SCUF Gaming to znana firma specjalizująca się w przygotowywaniu profesjonalnych kontrolerów dla graczy, którzy muszą dbać o najdrobniejszą precyzję. Sony w maju ogłosiło współpracę i zainteresowani gracze mogą szykować 169,95 dolarów (wersja przewodowa) lub 199,95 dolarów (wersja bezprzewodowa) na SCUF Vantage.

The Last of Us Part 2 z fabularnymi konkretami. Naughty Dog potwierdza istotny wątek

Podczas prezentacji zobaczycie dokładne „rozebranie” urządzenia, ponieważ inżynierowie w tym wypadku pozwalają szczegółowo personalizować sprzęt. Gracze mogą dostosować przedni panel, zmienić przyciski, wymienić analogi, czy też dbać o ciężar wyciągając wibracje.

Jak w innych modelach, SCUF ponownie zdecydował się na przygotowanie dodatkowych „łopatek”, który pozwalają na lepszą precyzję w między innymi shooterach – jednocześnie sprzęt pozwala na dynamiczny remapping.

Pewną ciekawostką są na pewno dodatkowe przyciski umieszczone na bokach – jeszcze nie miałem okazji zagrać na padach z takim wynalazkiem. W zestawie znajduje się również dodatkowy d-pad, trzy różnej wielkości analogi, regulowane triggery i całość wygląda naprawdę nieźle.

Źródło: YouTube.com

Tagi: kontroler pad SCUF SCUF Vantage