Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 08.12.2019 15:52
fortnite
707V

Fortnite z wydarzeniem Star Wars. Obejrzymy nieopublikowane dotąd sceny z filmu

Star Warsy pojawią się po raz kolejny w grze Fortnite. Tym razem, obejrzymy w teatrze sceny z nadchodzącego filmu z uniwersum, które nie były nigdzie dotąd udostępniane.

Premiera Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie odbędzie się już za 11 dni. Z tej okazji, Fortnite rozpocznie wydarzenie związane z uniwersum w następny weekend.

Teatr, Risky Reels, umieszczony na mapie Fortnite'a, 14 grudnia od godziny 20:00 będzie odtwarzał 30 minutowy seans nawiązujący do najnowszego filmu z uniwersum Gwiezdnych Wojen - będziemy mogli obejrzeć nieopublikowane dotąd sceny, które zostaną zaprezentowane przez reżysera J.J. Abramsa. Risky Reels zostanie otwarte już od 19:30, więc będziecie mieli równe pół godziny na znalezienie odpowiedniego miejsca i chwycenia za popcorn. Twórcy zapewniają, że na czas trwania eventu zostaną wyłączone jakiekolwiek obrażenia.

Warto zaznaczyć, że własnie wczoraj udostępniono skórkę szturmowca. Oprócz tego, twórcy Fortnite'a wspominają o niespodziance, która trafi do naszego ekwipunku o ile zalogujemy się 14 grudnia do gry. 

Warto zajrzeć na:

Źródło: VG247.com

Tagi: epic games Fortnite Gearbox Software