Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 14.12.2019 16:44
Apex Legends
514V

Anthem i Apex Legends z nowymi świątecznymi wydarzeniami

EA odpala wydarzenia świąteczne dla dwóch swoich gier, nastawionych na potyczki sieciowe.

Święta zbliżają się wielkimi krokami - z tej okazji, twórcy gier będą zasypywać nas ogromem nowej zawartości nawiązującej do świątecznego klimatu. Na pierwszy ogień poszło Electronic Arts, które w swoich dwóch sieciowych grach, Anthem oraz Apex Legends rozpoczęło zimowe eventy.

Lodowe Gody w Anthem

Lodowe Gody to czas świętowania, przyjacielskiej rywalizacji oraz eksploracji, ale również nowych niebezpieczeństw. Niektóre stworzenia podczas niskich temperatur ożywiają i stanowią ogromne zagrożenie, którego jak najszybciej musimy się pozbyć. Z zawartości Lodowych Godów może skorzystać każdy, niezależnie od poziomu. Aby wziąć udział w sezonowej fortyfikacji, trzeba tylko ukończyć wątek fabularny „Inkursja”. Więcej o evencie przeczytacie tutaj.

Świąteczne holoszaleństwo w Apex Legends

Gracze Apex Legends zostali zaproszeni na łódź znajdującą się na Odludziu, gdzie jest organizowana świąteczna impreza przez Mirage'a. To właśnie tutaj poznamy szczegóły wydarzenia. Będzie czekał na nas nowy tryb o nazwie Zimowy Ekspres, w którym legendy walczą o przejęcie specjalnego świątecznego pociągu. Za wykonywanie różnych misji przewidziane są dla nas nagrody w postaci skórek czy też innych przedmiotów kosmetycznych. Więcej o evencie przeczytacie tutaj.

Warto zajrzeć na:

Źródło: EA.com

Tagi: Anthem BioWare Electronic Arts