Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 14.12.2019 15:40
6 Underground, reklama z Ibra
708V

6 Underground. Zlatan Ibrahimovic w reklamie nowego filmu Michaela Baya

Najnowszy film akcji od Michaela Baya zadebiutował wczoraj na platformie Netflix. Z tej okazji w Internecie pojawił się świetny spot reklamowy z udziałem samego Zlatana Ibrahimovicia.

"6 Underground" to głośno zapowiadany film od Michaela Baya, który wczoraj zadebiutował w usłudze Netflix. Reżyser umieścił w nim wszystko to, z czego jest kojarzony- była masa akcji, wybuchów i nietuzinkowego humoru. Mieszając to ze świetną obsadą aktorską, dostaliśmy bardzo ciekawy obraz.

Netflix Nordic, skandynawski oddział giganta branży streamingowej, przygotował genialne wideo promujące rzeczony film. Do reklamy zaangażowany został legendarny szwedzki piłkarz, Zlatan Ibrahimovic. Ów znany jest ze swojej przebojowości i ogromnej pewności siebie- zarówno na boisku, jak i poza nim. W klipie może obserwować sportowca, jak przyznaje ocenę filmowi w skali od 0 do... Zlatana.

Warto przypomnieć, że "6 Underground" opowiada o szóstce wybrańców, która wyrusza na wręcz samobójczą misję. W głównej roli wystąpił genialny Ryan Reynolds, a obok niego na ekranie możemy oglądać Dave'a Franco, Manuela Garcię-Rulfo, czy też zjawiskową Adrię Arjonę.

Więcej o produkcji przeczytasz w naszym serwisie:

Źródło: YouTube

Tagi: 6 Underground Michael Bay netflix Ryan Reynolds Zlatan Ibrahimovic