Iza Łęcka Iza Łęcka 15.11.2019 10:17
6 Underground z Ryanem Reynoldsem
818V

6 Underground w dymie spalin szybkich samochodów. Ryan Reynolds i niesamowite Włochy

Ryan Reynolds jest gwiazdą zbliżającego się na platformę Netflix filmu zatytułowanego „6 Underground”. Produkcja doczekała się nowego zwiastuna, który przypomina o zbliżającej się premierze. Za tytuł odpowiada Michael Bay.

Następne tygodnie będą dla subskrybentów Netflixa przepełnione mocnymi premierami. Widzowie zobaczą „Irlandczyka” (27.11), „Historię małżeńską” (6.12), „6 Underground” (13.12) oraz „Wiedźmina” (20.12). Chociaż to pewnie nie pełen zestaw nowości wartych zobaczenia, nawet ta lista pozwala dobrze rozplanować wolny czas.

„6 Underground” zapowiada się na dynamiczną i zabawną produkcję, czerpiącą chociażby z serii "Szybcy i wściekli". Obraz przedstawia historię sześciu osób, którzy nie mają sobie równych w swoich profesjach. Każdy pochodzi z innego krańca świata i choć z pozoru nic ich nie łączy, to wszyscy chcą wymazać swoją przeszłość, by zmienić przyszłość i zacząć pomagać. Głównym zadaniem staje się eliminowanie groźnych przestępców, a liderem grupy zostaje Ryan Reynolds - tutaj żadne zasady nie będą miały racji bytu.

Najnowszy zwiastun znakomicie przypomina o filmie, za który odpowiada Michael Bay – reżyser serii „Transformers”, "Armageddonu" czy chociażby "Bad Boys". W „6 Underground” wystąpią również Melanie Laurent, Corey Hawkins, Adria Arjona, Manuel Garcia-Rulfo, Ben Hardy, Lior Raz, Payman Maadi i Dave Franco.

Na naszym serwisie przeczytajcie również:

Źródło: YouTube.com

Tagi: 6 Underground netflix Ryan Reynolds zwiastun