Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 14.12.2019 13:20
Gears Tactics bez miktransakcji
414V

Gears Tactics. Twórcy nie zaimplementują żadnych mikropłatności, nawet kosmetycznych

Microsoft nie zamierza dodawać do swojej nadchodzącej gry żadnych mikropłatności. Rod Fergusson zapowiada, że za prawdziwe pieniądze nie kupimy nawet elementów kosmetycznych. 

Gears Tactics wreszcie otrzymało datę premiery. Twórcy byli obecni na The Game Awards 2019, gdzie zaprezentowali nowy zwiastun oraz wyjawili termin, w którym spin-off kultowej serii trafi na sklepowe półki. Wygląda na to, że gra zamierza zdobyć serca graczy także w inny sposób...

Jak napisał dziś Rod Fergusson, jeden z członków The Coalition, ekipy tworzącej grę, w Gears Tactics nie pojawią się żadne mikro transakcje, a całość będzie skupiona na rozgrywce dla pojedynczego gracza:

Dla wszystkich, którzy pytają, Gears Tactics jest grą single player i nie ma żadnych mikropłatności. Nawet tych kosmetycznych. Wszystko zdobywamy poprzez granie.

Informacja bez dwóch zdań ucieszy wszystkich przeciwników wyrzucania do gier prawdziwej gotówki. Miejmy nadzieję, że postanowienie utrzyma się do końca, albowiem kilkukrotnie już zdarzały się sytuacje, gdzie najpierw mówiono w tej kwestii jedno, a potem robiono drugie. Jak będzie tym razem? Przekonamy się już 28 kwietnia 2020 roku, gdy tytuł zadebiutuje na Xbox One oraz PC.

Więcej o tej grze przeczytasz na naszej stronie:

Źródło: https://gamingbolt.com/gears-tactics-is-single-player-and-features-no-microtransactions

Tagi: Gears Tactics microsoft The Coalition