Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 16.11.2019 14:30
Gears Tactics zaprezentowane na TGA 2019
408V

Gears Tactics zostanie zaprezentowane podczas The Game Awards 2019

Po bardzo udanej premierze piątej części pełnoprawnego cyklu, oczekiwania odnośnie do ciekawego spin-offu na pewno urosły. Tytuł zostanie bliżej zaprezentowany za mniej niż miesiąc. 

Gears Tactics to ciekawy projekt, która ma pozwolić nieco odsapnąć od głównej osi fabularnej serii. Gra, jak sama nazwa wskazuje, ma w znacznej mierze oprzeć się na taktycznym planowaniu i w założeniach przypominać tytuły z serii X-Com. Całość jest tworzona w rzucie izometrycznym.

Od czasu pierwszych zapowiedzi nie dostaliśmy praktycznie żadnych nowych informacji na jej temat. Wszystko ma się zmienić już w 12 grudnia, gdy gra zostanie zaprezentowana podczas The Game Awards 2019. Informacja pojawiła się na oficjalnym koncie Twitterowym wydarzenia, lecz oprócz tego, że "dostaniemy nowe spojrzenie" na tytuł, nie wyjawiono zupełnie nic.

Spekuluje się, że The Coalition może przygotować demo, albo chociaż obszerny zwiastun z rozgrywką i datą premiery. Cóż, wszystko okaże się już za mniej niż miesiąc. Wtedy też będziemy mogli śmielej powiedzieć, czy tytuł ma szansę dorównać fenomenowi pełnoprawnego cyklu. 

Gears Tactics zadebiutuje wyłącznie na urządzenia z systemami od Microsoftu, a więc konsolę Xbox One oraz PC

Więcej o tej serii gier przeczytasz na naszej stronie:

Źródło: Twitter

Tagi: Gears Tactics microsoft The Coalition