Tytus Stobiński Tytus Stobiński 22.08.2019 17:35
Gears Tactics
649V

Gears Tactics trafi na Xboksa One! Szef studia The Coalition potwierdza

Marka Gears of War to obecnie nie tylko główna seria gier, ale również spin-offy wydawane na urządzenia mobilne oraz Gears Tactics, zmierzające na komputery osobiste...i nie tylko, jak się właśnie okazało.

Gears Tactics nie jest jednak kolejnym shooterem w serii, a ja taktyczną grą przypominającą popularną markę X-Com. Grę cechuje turowa, taktyczna walka oraz przedstawienie akcji z rzutu izometrycznego. Podobnie jak w UFO, oraz wspomnianym wcześniej X-Com możemy zarządzać ekwipunkiem oraz umiejętnościami członków naszego zespołu komandosów.

Produkcją gry zajmie się developer Splash Damage, twórcy m in. Wolfenstein: Enemy Territory, a także Batman: Arkham Origins. Dziś zapytany na temat twórców oraz samej gry został Rod Ferguson, szef studia The Coalition. Na pytanie kto odpowiada za produkcje, oraz czy gra ukaże się również na Xboksie One odpowiedział, że owszem - tytuł wyjdzie również na konsolę Microsoftu.

Nie wiemy jednak, kiedy gra wyląduje na sklepowych półkach. Wciąż czekamy na jakiekolwiek informacje, ale sam fakt ogłoszenia drugiej platformy jest dobrą wiadomością.

Więcej na temat Gears of War:

 

Źródło: https://gamingbolt.com/gears-tactics-will-release-for-xbox-one

Tagi: Gears Tactics Microsoft The Coalition

Nie przegap