Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 14.12.2019 11:45
Red Dead Redemption 2 z trybem foto na PS4
761V

Red Dead Redemption 2. PlayStation 4 wreszcie z trybem fotograficznym

Konsolowa odsłona najnowszego hitu od Rockstar wreszcie idzie w ślady wersji PC. Tryb fotograficzny jest już dostępny dla graczy posiadających PlayStation 4, Xbox One jeszcze poczeka. 

Red Dead Redemption 2 to bez dwóch zdań jedna z najpiękniejszych gier, w jakie możemy aktualnie grać. Cudowna przygoda na Dzikim Zachodzie zachwyca już od dnia premiery, lecz jej majestatyczność zaczynała irytować, gdy nie mogliśmy korzystać z trybu fotograficznego. Teraz się to zmienia. 

Wszyscy grający na konsoli od Sony mogą od teraz korzystać ze wspomnianego udogodnienia. Posiadacze Xboksa One muszę jeszcze poczekać. Na ich urządzeniach aktualizacja wprowadzająca możliwość robienia zdjęć pojawi się dopiero za ponad miesiąc- 21 stycznia 2020 roku

Implementacja tej funkcji bez wątpienia ucieszy spore grono fanów produkcji. Pozwala ona na dowolne kadrowanie i retuszowanie zdjęć, które wykonamy podczas rozgrywki. Zadbano także o odpowiednie filtry, które mogą jeszcze bardziej poprawić wrażenia, jakie robi gra sama w sobie. 

To jak? Wygląda na to, że to idealny moment, aby wrócić do konnych podróży na dzikich terenach, ale tym razem zabierając ze sobą aparat! 

Przeczytaj także inne wpisy o tej grze:

Źródło: https://www.gamesradar.com/uk/red-dead-redemption-2-photo-mode-finally-trots-onto-ps4/

Tagi: Red Dead Redemption 2 Rockstar San Diego Take-Two