Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 05.12.2019 18:52
rdr 2
846V

Red Dead Redemption 2 właśnie zadebiutowało na Steamie

Przypominamy o premierze hitu od studia Rockstar Games na platformie Steam. Od 18:00 możecie pobierać grę!

Niecałą godzinę temu, na platformie Steam, odbyła się premiera najnowszego hitu od studia Rockstar Games. Dla przypomnienia, Red Dead Redemption 2 początkowo zadebiutowało na konsolach obecnej generacji, czyli Xboksie One oraz PS4, a równy miesiąc temu, gra trafiła na PC, a dokładniej pojawiła się w Epic Games Store oraz Rockstar Launcher. Nadszedł więc czas na najbardziej popularną platformę wśród graczy "pecetowców", Steama.

Dzisiaj o godzinie 18:00, czasu polskiego, odbyła się premiera gry Red Dead Redemption 2 na Steamie. Każdy, kto kupił grę, może rozpocząć pobieranie plików - warto zaznaczyć, że tytuł posiada lokalizację kinową, czyli z polskimi napisami.

Port na komputery osobiste nie był zbyt udany przez nadmiar błędów technicznych -  możemy być pewni, że Rockstar Games nie będzie miało dobrych wspomnień związanych z wydaniem RDR 2 na PC. Na szczęście, deweloperzy w pocie czoła wypuszczali aktualizacje mające na celu wyeliminowanie problemów. Gra jest obecnie w grywalnym stanie, a co najważniejsze, problemu z uruchomieniem gry nie powinniście doświadczyć.

Warto zajrzeć na:

Źródło: Steam

Tagi: red dead redemption 2 Rockstar San Diego Take-Two