Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.12.2019 17:56
Red Dead Online bimbrownicy
871V

Red Dead Online z bimbrownikami. Profesja zaprezentowana na zwiastunie

Rockstar opublikował nowy materiał promujący Red Dead Online i zaprasza graczy do przygotowywania smakołyków. Śmiałkowie mogą wcielić się w bimbrowników i tworzyć swoje imperium.

Red Dead Online rośnie z każdym kolejnym miesiącem i teraz deweloperzy chcą systematycznie oferować nowe „profesje”. Gracze otrzymają szansę rozwijania swoich biznesów i tym samym zajmą się wykonywaniem rozbudowanych misji. Już wcześniej mogliśmy biegać po mapie świata jako między innymi łowca nagród, a teraz do gry trafili bimbrownicy.

„Pędź samogon jako czarnorynkowy bimbrownik, wcielając się tę nową profesję na pograniczu dzięki aktualizacji Bimbrownicy, nowej zawartości dostępnej w Red Dead Online. Połącz siły z niesławną bimbrowniczką, otwórz własny interes i prowadź go z nowej nieruchomości – bimbrowni.”

Zawód bimbrownika nie jest łatwy, ponieważ nasza działalność będzie nielegalna. Na początku zajmiemy się ważeniem trunków ukrywając swoje możliwości, ale z czasem otrzymamy nawet szansę otworzenia baru i zapraszania do niego klientów z całego stanu.

Twórcy podkreślają, że bimbrownictwo oferuje możliwość założenia pierwszej działalności biznesowej poza obozem. Rozgrywka jest w tym wypadku bardzo rozbudowana i nie będziemy tylko zbierać surowce – zainteresowani otrzymają także szansę sprawdzania rynku i dostosowywania trunków do podniebień klienteli.

Więcej o tym tytule przeczytasz na naszym portalu:

Źródło: YouTube.com

Tagi: red dead online Red Dead Redemption 2 Rockstar San Diego Take-Two