Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 14.12.2019 11:20
Yakuza: Like a Dragon system profesji
489V

Yakuza: Like a Dragon. Wszystkie profesje zaprezentowane na wideo

Choć model rozgrywki w najnowszej odsłonie Yakuzy się zmieni, to jedno pozostanie stałe- ogromne znaczenie wykonywania profesji w grze.

Yakuza: Like a Dragon to już ósma część kultowej marki. Seria otrzymała drugą młodość, gdy przez ostatnie miesiące była wydawana na PlayStation 4 oraz PC. Nie dziwi więc, że Sega pragnie kuć żelazo, póki gorące i już na przyszły rok serwuje nam następną odsłonę. 

Ta będzie różniła się znacząco od poprzednich, albowiem przemodelowany zostanie system rozgrywki. I choć założenia pozostaną takie same, to całość będziemy wręcz odkrywać na nowo! W Internecie pojawił się właśnie nowy, kilkunastominutowy materiał, w którym prezentowane są profesje, jakie będzie można podjąć w trakcie rozgrywki. 

Dzięki systemowi z gatunku JRPG, nasze prace będziemy mogli stale zmieniać, aby ostatecznie trudnić się w tym, co przynosi nam najwięcej satysfakcji. Na wideo pokazano między innymi prace: detektywa, bezdomnego, ochroniarza, gospodarza, idola, pracownika rozbiórki, muzyka ulicznego, kabareciarza, tancerza i "Nocnej Królowej".

Biorąc pod uwagę to, co mogliśmy oglądać na dotychczasowych prezentacjach, ponownie szykuje się ostra jazda bez trzymanki. Do tej kolejki będziemy mogli wsiąść już w przyszłym roku, choć europejskiej, dokładnej daty jeszcze nie znamy. Dla Kraju Kwitnącej Wiśni została ona ustalona na 16 stycznia

Więcej o serii Yakuza przeczytasz w naszym serwisie:

Źródło: https://twinfinite.net/2019/12/yakuza-like-a-dragon-video-jobs/

Tagi: Ryu Ga Gotoku Studio Sega Yakuza: Like a Dragon