Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 01.12.2019 13:15
Yakuza: Like a Dragon kobiety
806V

Yakuza: Like a Dragon. Zaprezentowano pięć nowych żeńskich postaci

Nadchodząca część Yakuzy na pewno wzbudza oczekiwania wielu fanów serii. Sega postanowiła zaprezentować sylwetki pięciu kobiet, które spotkamy w trakcie przechodzenia fabuły w grze. 

Choć Yakuza: Like a Dragon ma odbiegać formułą od tego, co znamy z poprzednich siedmiu części, to wciąż jest niezwykle wyczekiwana przez fanów całej serii. Nawet jeśli styl rozgrywki się zmieni, to przecież klimat, za który tak bardzo kocha się ten cykl, pozostanie niezmieniony. 

Sega bardzo często publikuje nowe elementy związane ze zbliżającą się grą. Wczoraj do Sieci trafiły sylwetki pięciu pań, na które trafimy w trakcie przedzierania się przez fabułę produkcji. Wszystkie mają własną historię, unikalne cechy i różnią się podejściem do głównego bohatera. 

Pierwsza to Eri Kamataki, ex-prezes firmy cukierniczej. Gdy jako protagonista przejmiemy rolę prezydenta, ta rzuci swoją pracę, aby pomóc nam w roli sekretarki. Co zostało podkreślone, jest spokojna, ale miewa tendencje do częstych, niespodziewanych omdleń. 

Kolejną jest Iroha Yanagi, która pracuje w barze "Survivor". Ma wysoką reputację wśród klientów, ponieważ jest dobrym słuchaczem. Zawsze z uśmiechem wysłucha nas i od czasu do czasu wspomoże radą. 

Trzecią z kolei jest Sumire Sawa, samodzielna kierowniczka jednej z fabryk. Choć nie brakuje jej umiejętności produkcji, to cierpi na brak wyposażenia w lokalu. Bardzo chętnie pomaga we wszelkiego rodzaju naprawach i szybko upora się z każdą usterką. 

Przedostatnią z pań jest Manae Miyakoshi, która zajmuje się sprawami kwalifikacji w szkole, do której uczęszcza protagonista. Z ogromną chęcią wspiera tych, którzy pragną rozwijać się przy pomocy placówki. 

Piąta to Rikiri, kobieta odpowiedzialna za biuro Hello Work, które zajmuje się naszymi kwestiami zmian pracy. Ma silną osobowość i nie boi się rozmawiać dosłownie z nikim. Wyluzowana osobowość Ichibana bardzo często wprowadza ją w konsternację.

Zdjęcia wszystkich wymienionych kobiet znajdziecie w galerii poniżej. Wierzę, że spis pozwoli Wam lepiej odnaleźć się w kolejnej obszernej produkcji studia Ryu Ga Gotoku. Premiera w Japonii już 16 stycznia, a w Europie najprawdopodobniej również w nadchodzącym roku, lecz nieco później. 

Więcej o tym tytule przeczytacie na naszej stronie:

 

Źródło: https://twinfinite.net/2019/11/yakuza-like-a-dragon-screenshots-characters/

Tagi: Ryu Ga Gotoku Studio Sega Yakuza: Like a Dragon