Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 16.11.2019 12:30
Yakuza Like a Dragon w złocie
268V

Yakuza: Like a Dragon. Japońska wersja gry w złocie

Wyczekiwana przez wielu, ósma część serii Yakuza oficjalne w złocie! Gra jest już w pełni gotowa do japońskiej premiery, która będzie miała miejsce w styczniu.

Yakuza: Like a Dragon to kolejna część kultowej, japońskiej serii gier. Ma ona wprowadzić fundamentalne zmiany w rozgrywce: mechanice, gatunku i samych schematach- wiele rzeczy zostanie dodanych względem poprzednich odsłon. 

Podczas wydarzenia organizowanego przez SEGĘ w Yebisu Garden Place, w Tokio, ogłoszono, że gra została ozłocona. Oznacza to nie mniej i nie więcej, niż to, że oficjalnie zakończona została faza jej produkcji i jest już praktycznie gotowa do wypuszczenia na japoński rynek

Data premiery ustanowiona została na 16 stycznia 2020 roku, oczywiście w Kraju Kwitnącej Wiśni. Na ten moment nie wiemy, kiedy owa ukaże się w Europie, ale można śmiało przypuszczać, że będzie to miało miejsce jeszcze w przyszłym roku. 

Dla zainteresowanych warto przypomnieć, że na japońskim PS Store oficjalnie pojawiła się wersja demonstracyjna gry, o czym pisaliśmy dla Was kilka dni temu. Dla wszystkich niezdecydowanych może okazać się świetną zachętą, aby ostatecznie dać szansę temu tytułowi. 

Więcej o serii Yakuza przeczytasz w naszym serwisie:

Źródło: https://twinfinite.net/2019/11/yakuza-like-a-dragon-gold-product-placement/

Tagi: Ryu Ga Gotoku Studio SEGA Yakuza: Like a Dragon