Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 13.12.2019 12:06
Resident Evil 2 dodatek
3167V

Resident Evil 2 z dużym fabularnym dodatkiem? Nowe osiągnięcie naprowadza na DLC

Capcom pochwalił się w ostatnich dniach ogromnym sukcesem Resident Evil 2 (2019), który zanotował nawet lepsze wyniki od pierwotnego wydania gry z 1998 r.

Resident Evil 2 (2019) cieszy się niesamowicie dużym zainteresowaniem graczy. Do 4  grudnia 2019 r. tytuł rozszedł się w nakładzie 5 mln sztuk. 

W takiej sytuacji zrozumiałe jest, że warto byłoby stworzyć DLC do tej produkcji. Nie dziwią zatem informacje dotyczące nowego, tajemniczego osiągnięcia, zwanego "Śladami Jill" (z opisem: "Przeczytaj list pozostawiony przez Jill"), które zostało wprowadzone do remake'a Resident Evil 2. W przypadku wersji na Xbox One osiągnięcie zostało okraszone obrazkiem w wyższej rozdzielczości (znajdziecie go poniżej), który jest dużą wskazówką, o co może dokładnie chodzić.

Na obrazku widać Jill Valentine rozmawiającą z Robertem Kendo. To unikalna scenka, która nie pasuje do żadnej poprzedniej, występującej w Resident Evil 2 (2019). Postacie stoją przy przy przybytku Kendo w ujęciu, które nie występuje w rzeczonym remake'u. Rany na twarzy Roberta wydają się też świeższe, niż w Resident Evil 2.

Wygląda zatem na to, że osiągnięcie "Śladami Jill" związane jest z nowym, dużym dodatkiem, który zostanie wprowadzony do Resident Evil 2. Pozostaje czekać teraz na konkrety od Capcomu.

Warto sprawdzić:

Tagi: Capcom Resident Evil 2 (2019)