The Game Awards. Zapowiedzi, zwiastuny, materiały – wszystko w jednym miejscu. Oceniamy imprezę!

News
2636V
The Game Awards. Zapowiedzi, zwiastuny, materiały – wszystko w jednym miejscu. Oceniamy imprezę!
Wojciech Gruszczyk | 13.12.2019, 20:51

The Game Awards zostało właśnie zakończone. To dobry moment na podsumowanie wydarzenia i zebranie wszystkich materiałów w jedno miejsce. Jak oceniacie kolejną imprezę Geoffa Keighley'a? Zapraszamy na zbiór informacji.

Jak oceniacie The Game Awards 2019?

Roger: Dość niespodziewana i dziwna prezentacja nowego Xboksa zaskoczyła chyba nawet największych fanów "zielonych". Pomijając jednak całą masę nagród esportowych, które mnie ani ziębią, ani grzeją, ale rozumiem, że świat ich potrzebuje, Galę można uznać za umiarkowanie udaną pod kątem zapowiedzi. Mnie najbardziej cieszy kontynuacja świetnego Bravely Default i niezwykle mroczna (zresztą jak pierwowzór) zapowiedź drugiej części wędrówki Senuy po najbardziej surrealistycznych zakątkach świata i umysłu. No i Ghost of Tsushima - fani feudalnych klimatów lecą właśnie zmienić gacie. Bomby jednak nie było i wciąż uważam, że impreza jest strasznie rozwleczona i momentami trochę nuży.

Ocena: 3/5

Wojtek: BOOOM! Gry? Panie, daj Pan spokój! Nowy XBOX! Wyczekuję na oba sprzęty, pieniądze już się składują i właśnie na takie bomby czekałem od dawna. Mnóstwo szczegółów oczekiwanego od dawna sprzętu, niezły design i pierwsze next-genowe produkcje. OOOOO TAK! A reszta? Trochę zawiodłem się z powodu braku Batmana, Crasha i Elden Ring, ale i tak pokazano kilka ciekawych tytułów – Hellblade 2? GodFall? Ghost of Tsushima? Gears Tactics? Bravely Default II? Zapowiada się sporo dobrego grania.

Ocena: 4/5

Igor: Jak co roku po The Game Awards spodziewałem się wielu emocji i jak zwykle się nie zawiodłem. Zapowiedzi pokroju nowego Xboksa, Hellblade 2, materiał z Final Fantasy 7, zwiastun New World, Godfall na PS5, czy wreszcie Ghost of Tsushima po prostu wgniotły mnie w fotel i pozostawiły z zachwytem na mordzie. Ten wieczór niemalże perfekcyjny, aż do momentu jak na scenę wyszła obsada Fast & Furious i pokazała nam najbardziej crapowatą grę jaką kiedykolwiek pokazano na VGA/TGA. No na Boga, Geoff, ja wiem, że hajs się musi zgadzać, ale takie coś, jako zapowiedź wieczoru?

Niezmiernie cieszy mnie nagroda GOTY dla Sekiro, która udowadnia, że From Software naprawdę potrafi zachwycić nie tylko hardcore'owych fanów Soulsów. No i oczywiście ukłony dla orkiestry The Game Awards - fantastyczny występ!

Ocena: 4/5 (-1 za F&F Craproads)

Podsumowanie:

Warto sprawdzić:

Źródło: własne

Komentarze (34)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych